регистрация | вход
   
 
Афиша Газетные заметки Ссылки

Маестро, що створює славу іншим

Не зважаючи на популярність Олега Шака в українському шоу-бізнесі як чудового композитора та неперевершеного майстра аранжування, його вокальні твори менш відомі для широкого кола меломанів, що надають перевагу старому доброму шансону. Для самого виконавця участь в концертах – не тільки вдала нагода відвідати улюблені міста, але також зустрітися зі старими друзями та поспівати для душі.

Зірка талановитого композитора, аранжувальника та виконавця «міського романсу» яскраво засяяла ще у 80-х, коли Олег був художнім керівником останнього складу легендарного ансамблю «Смерічка», і з того часу палає все яскравіше. Коло творчих партнерів Шака досить широке і не обмежується зірками української естради: Павло Зібров, Віталій та Світлана Білоножки, Алла Кудлай, Гарік Кричевський, Катя Бужинська, Тетяна Піскарьова, Віктор Павлик, квартет «Гетьман», а також Тамара Гвердцителі, Робертіно Лоретті та інші.

Грандіозним проектом в кар’єрі Олега Шака стало аранжування першого українського мюзиклу бродвейського зразку «Екватор», що став знаковою подією українського шоу-бізнесу. Сьогодні Олег займається не тільки аранжуванням, але й пише музику до художніх фільмів. Один з них скоро вийде на екрани. Мюзикл також дав поштовх до співробітництва Шака з багатьма виконавцями. Що належать до творчого покоління.

Восени цього року відбудеться презентація нового російськомовного альбому Олега Шака «Незванный гость».
Натхненний великою Едіт Піал, виконавець представляє слухачам альбом в дусі французького шансону. Пісні написані на слова відомого поета Віктора Герасименко, а хрещеним батьком своєї шансонної творчості виконавець називає Гаріка Кричевського — саме він переконав Олега не віддавати свої пісні іншим виконавцям, а спробувати заспівати самому. Зв’язок романтики минулого з сьогоденням та майбутнім робить його альбом актуальним у часі та просторі. Пісні пронизані сумною ностальгією 80-х, заряджені стрімкою позитивною енергетикою. За прогнозами критиків альбом викличе фурор на українській сцені, стане відкриттям року та завоює любов слухачів.

Сьогодні кар’єра Олега процвітає. Не пройшли повз нього недавні революційні події, що торкнулися всього суспільства та його традиції.

На бурхливій хвилі пробудження національної свідомості в грудні 2004 року киянин Владлен Ковтун написав вірш «Волю!», який було покладено на музику Володимиром Гамерою. Аранжування твору належить Олегу Шаку. В результаті з’явилася пісня, що втілила дух українського патріотизму в доленосний час. У виконанні відомого квартету «Гетьман» вона не раз лунала на Національному радіо.
Основою своєї творчості музикант називає багатогранність та гармонію: «Головне — це зачепити в душі слухача найпотаємніші нотки, і він відкриє своє серце».

Автор — Н. Ющенко, по матеріалам КЦ «Артмаксима»

Громкость
%
Аудио
     
    Регистрация Вход Добавить в избранное Сделать стартовой Заказать песню на РАДИО! Контакты уменьшить увеличить